Відкриття інклюзивного маршруту “Маяки Джарилгача”

Posted on Updated on

На території НПП «Джарилгацький», рекреаційній ділянці острова Джарилгач, відбулось відкриття екологічного маршруту «Маяки Джарилгача», направленого на доступність туризму для широкого кола туристів, зокрема і маломобільних груп населення ….

Розрахований туристичний маршрут на осіб з інвалідністю, що мають вади слуху. На відкриття маршруту ми запросили родину Акімових, дітки яких – Олексій та Тимофій мають вади слуху, і нам дуже важливо було дізнатись їх думку, пропозиції чи зауваження.
Маршрут нещодавно було промарковано вказівними знаками та інформаційними стендами. Напередодні відкриття, інформаційна арка на маршруті поповнилась ще одним стендом з видовим різноманіттям водно – болотних птахів, що охороняються на території Парку.
Апробацію маршруту ми здійснили разом з Олексієм, зокрема звертаючи увагу на видове різноманіття рослинного та тваринного світу, з яким попередньо ознайомились біля інформаційних стендів, і частину яких ми мали змогу побачили на маршруті.
Головною нагородою були емоції дітей, і як жестом висловив Олексій – це було круто! Сподіваємось, що відкриття інклюзивного маршруту здобуде свою популярність серед відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.