Відкриття сортувальної станції у Скадовську

Posted on Updated on

Ще в липні, в Скадовську, командою Zero Waste School Херсон розпочато проєкт «Чорноморське узбережжя Херсонщини без сміття», що реалізується за кошти Євросоюзу.
І, ось, нещодавно відбулося відкриття сортувальної станції у Скадовську, на відкритті якого були і представники НПП “Джарилгацький” та зробили свій перший крок у переробку вторсировини…..

Ще в липні, в Скадовську, командою Zero Waste School Херсон розпочато проєкт «Чорноморське узбережжя Херсонщини без сміття», що реалізується за кошти Євросоюзу. Відбулось засідання з очільниками місцевої влади, еко активістами та організаціями, вийшов дуже плідний діалог, домовились про подальшу співпрацю.
І, ось, нещодавно відбулося відкриття сортувальної станції у Скадовську, на відкритті якого були і представники НПП “Джарилгацький” та зробили свій перший крок у переробку вторсировини – відправили до спеціального контейнера пластикові кришечки, які збирали в установі.
І, нехай це тільки перший етап, сподіваємось, що скадовчани теж будуть екосвідомими громадянами свого міста. А ми, зі свого боку, долучимось до пропаганди роздільного збору сміття серед школярів та громадян міста. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу країну “чистою” від сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.