Фотовиставка до Дня ВБУ

Posted on Updated on

З  1 по 10  лютого   у читальній залі Скадовської бібліотеки для дорослих розгорнуто фотовиставку  до Всесвітнього дня водно-болотних угідь  “Біорізноманіття ВБУ Каркінітська та Джарилгацька затоки»,  що знайомить відвідувачів  з багатим різноманіттям водно – болотних угідь Парку, його флорою та фауною, ландшафтами, морськими краєвидами.

Відвідати фотовиставку можуть усі бажаючі……

Основна роль водно – болотних угідь ” Каркінітська та Джарилгацька затоки” – в збереженні видового різноманіття птахів: зимівля водоплавних і коловодних птахів, місце розташування птахів в періоди міграцій та гніздувань. збереження рідкісних видів, занесених до Червоної книги України.  Джарилгацький природний комплекс, а саме територія НПП “Джарилгацький” є значимим для збереження багатьох рідкісних видів рослин та тварин, не тільки птахів, а й  морських мешканців – дельфінів, крабів, цінних  видів риб.

One thought on “Фотовиставка до Дня ВБУ

    Валентин said:
    26.03.2021 at 20:28

    Високий рівень знань, ввічливість, дисциплінованість ось які якості продемонстрували ці хлопчики та дівчатка. З завданнями нашого квесту до Дня ВБУ впоралися чудово! Наші береги мають майбутнє! Висловлюємо щиру подяку вчителям, що долучились до організації квесту, а також учням і їх батькам за виховання дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.