В Лазурному знову рятували дельфінів

Posted on Updated on

19 травня, до адміністрації Парку надійшла інформація про двох дельфінів, що потрапили у “пастку” в Джарилгацькі затоці, поблизу селища Лазурне, і знаходяться там вже кілька днів. Потрапившими у пастку дельфінами виявилися найменші з китоподібних Чорного моря – морська свиня (азовка), представники Червоної книги України….

Це вже не перший рік , коли в цю, так звану “банку”, заходять дельфіни за косяками риб, але через обміління в затоці під час відпливів, не мають змоги знову повернутися на глибину. Так сталося і цього разу.
Тож ж до порятунку тварин долучилася велика команда людей: фахівці НПП “Джаригацький”, Скадовська служба ДСНС , Чорноморський рибохоронний патруль, керівництво дельфінарію “Акварель” та місцеві рибалки. Проте з пастки, на сьогодні, вдалося врятувати та переправити у відкрите море одного дельфіна, інший виявився більш спритним. Тому “операцію ” по спасінню і другого дельфіна буде продовжено, а поки що він знаходиться під наглядом фахівців.

Потрапившими у пастку дельфінами виявилися найменші з китоподібних Чорного моря – морська свиня (азовка), представники Червоної книги України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.