Лікарські рослини – для здоров`я і сили

Posted on Updated on

В дитячому садочку ” Казка” відбулися інтегровані заняття на тему «Лікарські рослини – для здоров`я і сили». На захід була запрошена і фахівець НПП “Джарилгацький” Наталя Валеріївна Шешина,  яка ознайомила дітей з Червоною книгою та поповнила знання дітей про лікарські рослини нашого краю….

18 лютого в  ЗДО №7 «Казка», в рамках підготовки до педагогічної наради, вихователем старшої групи Антіпіною Н.М. , був проведений колективний перегляд інтегрованого заняття «Лікарські рослини – для здоров”я і сили». Вихованці Наталії Миколаївни показали гарні знання про лікарські рослини, правильно називали їх, розповідали про їх лікувальні властивості. За допомогою паличок К’юїзенера та кубиків Зайцева викладали назви лікарських рослин, декламували вірші, відгадували загадки, знаходили за описом рослини.
Цікавою та захоплюючою була розповідь провідного фахівця з екологічної освіти Національного природного парку «Джарилгацький» Шешиної Н.В., яка ознайомила дітей з Червоною книгою та поповнила знання дітей про лікарські рослини нашого краю. В ході бесіди вихованці розповідали про правила зберігання , збирання та сушіння рослин, а також про те, як потрібно себе вести в природі,виклавши «квітку правил». Бібліотекар дитячої бібліотеки Боднарюк М.С. ознайомила дітей з творами художньої літератури з даної теми. На згадку про зустріч вихованці подарували гостям Ляльки-травниці та яскраві подушечки з ароматними, сухими, лікарськими травами.
На кінець заняття діти частувались медом з кульбаби та пахучим чаєм з лікарських рослин , за смаком і запахом визначали з якої рослини він заварений.

Джерело: Тетяна Зіневич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.