Заповідна краса України

Posted on Updated on

Засідання членів бібліотечного клубу «Дивосвіт»  відбулося у читальній залі центральної бібліотеки для дорослих 17 січня.На запрошення бібліотекарів на зустріч завітала фахівець з екоосвіти НПП «Джарилгацький», якому нещодавно виповнилось 10 років від дати заснування, Наталія Шешина. Вона розповіла клубівцям про діяльність установи, про природо-заповідні об’єкти Херсонщини і України в цілому…

Природа України славиться у всьому світі своєю красою. Мальовничі пейзажі, соковита рослинність, синє небо – все це ми маємо змогу спостерігати на власні очі, оскільки нам, українцям, пощастило жити на цій родючій землі. Україна — країна різних ландшафтів: від гір до моря, від полонин до степів. Чимало місць нашої країни приваблюють загадковою природою і можуть сміливо конкурувати з пейзажами інших країн. Такими словами Тамари Чигринової, бібліотекаря КЗ “Скадовська бібліотечна система”  розпочався захід.

  

  

Фахівець  розповіла клубівцям про  роботу працівників Парку щодо збереження і примноження природних багатств нашого краю. Учасники зустрічі жваво обговорювали цю актуальну тему, ставили Наталії Валеріївні запитання та пропонували шляхи вирішення проблемних питань. Спілкування було цікавим і насиченим.

 

На завершення гостям було представлено літературу по темі заходу, а також  знайомство з біорізноманіттям  острова Джарилгач з фотовиставки «НПП «Джарилгацький»: 10 років на захисті природи», яка розмістилась в читальній залі книгозбірні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.