Виховний захід до Всесвітнього Дня тварин

Posted on Updated on

4 жовтня люди всіх країн відзначають Всесвітній день захисту тварин. З 2000 року це свято відзначається і в Україні. Тому, напередодні цієї дати НПП”Джарилгацький”,  спільно з міською бібліотекою-філією провели виховний захід «Про вусатих і хвостатих сіро-буро-рудуватих» для учнів 4-го класу Скадовської ЗОШ № 3….

Провідний спеціаліст з екологічної освіти Національного природного парку “Джарилгацький” Наталія Валеріївна Шешина, яка вже неодноразово знайомить школярів з цікавою та корисною інформацією з екології,  розповіла дітям про Всесвітній День захисту тварин, який покликаний об’єднувати зусилля людей в збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх улюбленців.

Звісно не обійшлося і без творчої частини зустрічі. Бібліотекар Шушковська Анастасія провела майстер-клас по створенню паперового птаха у техніці оригамі.

Проводячи захід, ми ставили за мету донести до дітей думку: “Якщо кожен з нас буде людяно ставитися до тварин, тоді й брати наші менші будуть у безпеці!” Адже, цей день – свято майже кожної родини, членом якої є домашній улюбленець. Дітлахи лишилися задоволеними цікавим уроком, та в свою чергу, з задоволенням розповідали цікаві історії про своїх домашніх улюбленців.

За ред. Міська бібліотека-філія комунального закладу “Скадовська ЦБС”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.