27 вересня проходили туристичні змагання, присвячені Всесвітньому Дню туризму

Posted on Updated on

Традиційно, Центр дитячої та юнацької творчості організовує серед учнів загальноосвітніх шкіл Скадовського району туристичні змагання, які проходять в заміському лісовому масиві, на території Національного природного парку «Джарилгацький». Бо природа і туризм – невід’ємні складові в організації здорового способу життя підростаючого покоління, що є головною метою в проведенні подібних заходів…

Проводились змагання зі спортивного орієнтування, під час яких на різних КП команди виконували ще й завдання: зав`язування різних вузлів, визначення азимуту на місцевості, розкладання вогнища, надання первинної медичної допомоги.

В туристично-краєзнавчій вікторині діти мали змогу показати свої знання з історії рідного краю та отримати призи – книжки з краєзнавства, від автора та директора ЦДЮТ О.М.Лиховида.

За загальними результатами змагань найкращий результат показала команда ЗОШ «Академія творчості». Друге місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості, і третє місце – Скадовська ЗОШ № 3.

А далі ще були козацькі ігри, вітамінний калиново- шипшиновий чай з солодощами та, звичайно ж – нагородження переможців змагань.

Завдяки ЦДЮТ, залучення дітей до спортивного туризму, як складової активного відпочинку в гармонії з природою – це ЗДОРОВО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.