Рятувальна операція по спасінню дельфіна

Posted on Updated on

Завдяки небайдужості жителів Лазурного та відпочиваючих, рятувальної служби, було врятовано з “пастки” дельфіна – морську свиню, або як ще її називають азовку…

Неподалік від узбережжя селища Лазурне, в Джарилгацькій затоці, є так звана “яма”, куди заходить риба і за якою запливають дельфіни. Але через значний відплив тварини не мають змоги виплисти. Так сталося і цього разу – майже 5 днів знаходився в водяній пастці цей невеличкий дельфін. Спостерігали за його станом як і працівники Парку, так і просто небайдужі люди.

Вже колись тут були подібні випадки, що призводило і до загибелі тварин, деяких вдалося врятувати. Тому лазурняни чекати не стали, а долучили до порятунку рятувальну службу, які на моторному човні, потихеньку, за допомогою сітки витіснили дельфіна до берега, звідки його, під контролем інспектора Служби державної охорони НПП “Джарлгацький”, вже відбуксирували на глибину та відпустили.

Тож завдяки небайдужості людей, було врятовано найменшого з китоподібних Чорного моря – морську свиню (азовку), представника Червоної книги України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.