«ПрофіКемп» – майбутнє за молоддю

Posted on Updated on

12 червня 2019 року в м. Скадовськ проходив фінал міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп».

Херсонською обласною службою зайнятості разом із Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки втілююються профорієнтаційні проекти, орієнтовані на профілактику безробіття серед молоді. «Туристичний ПрофіКемп» має статус міжрегіонального і успішно реалізується у Херсонській, Львівській, Рівненській областях та на Закарпатті. Його метою є привернення уваги молоді до перспективного напряму економічного розвитку держави у сфері туризму, ознайомлення з потребами місцевого та регіонального ринку праці.

Розпочався профорієнтаційний проект  у минулому році. Спочатку учні 7-9 класів досліджували свій рідний край, збирали цікаву інформацію, мандрували туристичними стежками регіону. Команди готували презентації, показуючи туристичну привабливість свого краю, його унікальні природні та культурно-історичні пам’ятки, віртуальні екскурсії туристичними маршрутами, рекламні кампанії свого маршрутного шляху.

У фіналі зустрілися команди учнівської молоді «Робінзон & company» Херсонської, «Fun Route» Закарпатської, «Oil citi» Львівської і «Вільний вітер» Рівненської областей, які стали переможцями обласних фіналів Проекту. Команди-фіналісти на сцені у театралізованій формі демонстрували презентаційні матеріали про туристичні перлини своїх областей.

Оцінювали конкурсантів в чотирьох номінаціях: кращий туристичний маршрут, який представляла вся команда; індивідуальне змагання гідів-екскурсоводів; краща сувенірна продукція та змагання в найпотужнішій піар-кампанії. 

Херсонщину представляла команда зі Скадовська, яка об’єднала талановиту молодь міста, і принесла Херсонщині ІІ місце в змаганнях, а головним переможцем стала команда зі Львівщини.

НПП “Джарилгацький” презентував командам – фіналістам рекламні буклети про туристичні маршрути Парку та запросив учасників відвідати одну з найчарівніших перлин Херсонщини- острів Джарилгач. На згадку обмінялися рекламними проспектами туристичних об’єктів,  областей- фіналістів з  західної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.