Сто років заповідності

Posted on Updated on

23-25 квітня 2019 року на базі біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна відбулася міжнародна наукова конференція «100 років державної заповідності в Україні: результати і перспективи»…

На конференцію завітав директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди – Клід Віктор Васильович, також були представники Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА та багато гостей з національних природних парків, ботанічних садів, науковці, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів країни.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова, Гавриленка Віктора Семеновича, директора Біосферного заповідника «Асканія-Нова» НААН та продовжилось концертною програмою. Після якої, всі присутні гості, продовжили свою роботу в чудовому настрої по секціям. Співробітники Національного природного парку «Джарилгацький» прийняли участь в секції 1. «Теорія та практичні аспекти заповідної справи. Проблеми розбудови сучасної екологічної мережі України», на якій, представили доповідь на тему: «Необхідність, зміни стратегії охорони острівних екосистем району НПП «Джарилгацький». У доповіді були розкриті проблеми недосконалого зонування Парку, охорони території та рекреаційного навантаження. До резолюції засідання секції внесли прохання, прискорити процес розширення території НПП «Джарилгацький». Засідання секції пройшло на високому рівні, було обговорено багато проблемних питань, з якими стикаються установи природно-заповідного фонду.

Дякуємо організаторам конференції та учасникам за успішно проведену роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.