Районні змагання з краєзнавства

Posted on Updated on

17 квітня, на базі Скадовської спеціалізованої школи «Академія творчості», відбулися відкриті змагання з краєзнавства на кубок Скадовської міської ради в рамках обласного зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області…

У змаганнях взяли участь учні 7 шкіл району. Організатором змагань виступив Центр дитячої та юнацької творчості.Змагалися школярі в «Творчих майстернях”: історичне краєзнавство, географічне та екологічне краєзнавство,  вікторинах  та туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті.

НПП “Джарилгацький ” було запрошено до журі “Творчої майстерні” з питань екології та географії. Школярі представили  дуже цікаві проектні презентації в своїх виступах. Провели гарну дослідницьку роботу, і за результатами виступів отримали: І місце –  команда Спеціалізованої ЗОШ “Академія творчості”,  ІІ місце-  команда ОЗ СНВК «Академічна гімназія» і ІІІ місце, з невеликим відривом, посіла команда Скадовської ЗОШ №3. 

У загальному заліку змагань: ІІІ місце вибороли учні ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІІ місце отримала команда Скадовської ЗОШ №3. І переможцями стали краєзнавці Скадовської СЗОШ  «Академія творчості». 

Під час заходу  проходи також відкриті змагання на Кубок Скадовської міської ради. ІІІ місце та бронзові медалі отримали вихованці ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІІ місце та срібні медалі вибороли учні Скадовської ЗОШ №3 та абсолютними переможцями стали здобувачі освіти Скадовської СЗОШ  «Академія творчості». Вони отримали золоті медалі та Кубок переможців.З чим і вітаємо переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.