Акція” Подаруй будиночок пташці!”

Posted on

Парк кожного року  проводить акцію «Подаруй будиночок пташці!», та залучає дітлахів місцевих шкіл до виготовлення пташиних будиночків. Завжди радо долучаються до акції школярі 3-Б класу Скадовської  ЗОШ № 3. Ось, і цього року вирішили  зустріти пташок  разом.

Самим «найдавнішим» із свят екологічного календаря є День зустрічі  птахів. Саме приліт пернатих  мандрівників знаменував собою початок весни. За традицією, в цей час, в очікуванні пернатих розвішують шпаківні, синичники та інші «пташині будиночки». Парк кожного року  проводить акцію «Подаруй будиночок пташці!» та залучає дітлахів місцевих шкіл до виготовлення пташиних будиночків. Завжди радо долучаються до акції школярі 3-Б класу Скадовської  ЗОШ №3. Ось, і цього року вирішили  зустріти пташок  разом.

Спочатку дітлахи прослухали лекцію про пташок, які живуть поряд  людського житла, в парках та скверах. А далі перейшли до практичних дій.  З новими будиночками, що їх виготовили разом з батьками вдома дітлахи, і зустрічали птахів. А працівники Парку допомогли розвісити їх на шкільному подвір’ї. Сподіваємось, що і їх облюбують птахи та виведуть своє потомство. Адже минулорічні  пташині будиночки вже  стали домівкою для шпачиних сімей. А від НПП “Джарилгацький” отримали ще й подарунок – календар з зображеннями преставників орнітофауни України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.