Дуплянки для птахів- така нескладна і корисна справа

Posted on Updated on

Службою державної охорони Національного природного парку «Джарилгацький» були проведені біотехнічні заходи по встановленню штучних дуплянок для горобиних видів птахів, що збільшить їх популяцію.Чимало птахів гніздиться в природних дуплах. Але враховуючи, що наша степова зона дуже бідна на ліси, зачасту це лісосмуги, де через недбале господарювання та незаконні вирубки практично не залишається величних та старих дерев, придатних для гніздування птахів, чудовим замінником природних дупел є штучні гніздівлі.

Відомо, що понад 60 видів птахів можуть їх використовувати для гніздування. Серед них: синиці, повзики, горобці хатній і польовий, шпаки, мухоловки сіра та строката, вільшанки, ластівка міська, серпокрилець чорний, боривітер, сови.
Працівники парку ще з зими займаються виготовленням штучних дуплянок для горобцеподібних, що, безперечно, збільшить можливості птахів до відтворення. І вже по весні ми їх зможемо розмістити на території Парку, зокрема острові Джарилгач.
На даний час працівниками парку вже розвішано 40 штук дуплянок в приміських лісосмугах, що на території материкової частини Парку. Надалі розміщення дуплянок проводиться і на острові Джарилгач.
Долучатись до справи по виготовленню штучних гніздівель можуть усі бажаючі: нашими спільними діями ми сприятимемо збільшенню популяції птахів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.