Долучаймося до акції “Підгодуй пташку!”

Posted on Updated on

Прийшла лиха година для птахів – все засніжило, і залишило пернатих без звичного добування їжі. Найбільше потерпають саме маленькі пташки, які не в змозі дістати з-під снігу їжу, а не отримавши її на протязі двох діб – просто гинуть. За статистикою: в холодну сніжну погоду з 10 синичок вісім гине. Саме в цей час, ми з вами, повинні допомогти пташкам переждати ці холодні дні.То ж готуємо годівнички та насіння.
Працівники Парку вже котрий рік поспіль розвішують годівнички (з пакетів з під соку, див. фото нижче) на головній алеї, та кожного дня підсипають корм….

Кожен може зробити благородну справу – допомогти пташкам, виготовивши годівничку, підвісивши у себе на подвір’ї і в найближчому парку.Прогулюючись алеєю кожен охочий може поповнювати годівнички насінням. Для маленьких пташок найкраще підсипати в годівнички насіння соняху (несолоне та несмажене), льону, канарника, просо (жовте та червоне), овес. Більших пташок можна підгодовувати пшеницею, вівсом, соняхом, крихтами сухого білого хліба. Підійдуть і ягоди з компотів та узварів.
Годівнички можна зробити примітивні (на фото нижче), або ж зовсім насипати корм в проталинах під деревами.
В деякій мірі від нас залежить як пташки переживуть зиму.  

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.