Відомі постаті в історії рідного краю

Posted on Updated on

Велич кожного краю — в людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток української культури, мистецтва, літератури, науки, в збереження природи та створення природних красот свого краю.

Саме про таких видатних особистостей йшла мова на зустрічі з учнями 10 класів Скадовської ЗОШ № 3. Вчитель Алла Іванівна Дудченко провела невеличкий екскурс по історичним постатям, що в певні роки проживали на Херсонщині, зокрема в Скадовську.

Цакаві сторінки «Усного журналу» перегорнули учні,  ознайомивши присутніх з видатними особистостями в житті нашого краю. Познайомили  з творчістю Ф.М. Достоєвського, згадавши і про  його нащадків, що проживали в нашому місті. Зачарували літературно- художніми  нарисами з  «Морської повісті «Давида Бурлюка, «батька вітчизняного футуризму», та Акіро Судзуки, який першим відкрив жителям Херсонщини “Морскую повесть”, надрукувавши її ще в 2008 році, правда японською мовою. Цінними матеріалами для  написання повісті поділився  з японцем наш земляк, скадовчанин,  Микола Тимофійович Дударенко, який на зустрічі розказав нам про знайомство з японцем, поділився цікавими моментами переписки та фотосвітлинами.

В історії нашого краю, яскравими сторінками,  є створення чарівних причорноморських міст та  велич  природних  пам’яток, що передались нашому поколінню як цінний спадок. Цим ми завдячуємо родам  Фальц – Фейнів та Скадовських, які внесли свій неоціненний вклад в  розбудову та розвиток Таврійського краю. Більш детальну інформацію про родовід Фальц – Фейнів,  зокрема про родоначальника заповідної справи – Фрідріха Едуардовича Фальц – Фейна та його знамениту Асканію – Нову дізналися з розповіді Наталіїї Валеріїївни Шешиної, фахівця Національного природного парку «Джарилгацький».

Тематичним же доповненням «журналу» стали  ілюстрації та твори видатних особистостей, що проживали та творили мистецьку історію нашого краю, підготовлені  шкільним бібліотекарем Ольгою Петрівною Шушковською.

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.