Урочистості до Дня туризму

Posted on Updated on

У Херсоні відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

 

27 вересня у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулися урочистості з нагоди святкування в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Участь у заходах взяли і представники туристичної Скадовщини,  зокрема Національний природний парк “Джарилгацький”….

Міжнародний День туризму це свято тих, хто забезпечує мандрівникам цікавий та  комфортний відпочинок. І свято усіх, кого ваблять подорожі та простори, активний, захоплюючий  відпочинок. День туризму безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу. У цей день вітають туроператорів, турагентів, працівників готелів, пансіонатів, баз відпочинку, рекреаційних комплексів, екскурсоводів, усіх причетних до розвитку туристично-рекреаційного комплексу області.

Щирими словами привітав представників найперспективнішої галузі Херсонщини від очільника області та від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь: «Протягом останніх двох років ми переживаємо конкретний бум розвитку туризму на Херсонщині і це відображено, як в показниках надходжень до бюджетів усіх рівнів, так і по кількості туристів, які приїжджають в наш регіон. В минулому році за яскравими враженнями та неповторними емоціями в область приїхало понад 3,5 млн гостей, а сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів становила понад 2 млн грн. Цьогоріч ці показники зросли».

Також зазначив, що розвиток туризму є одним із пріоритетів облдержадміністрації. Це і розбудова інфраструктури, відновлення історичних пам’яток, розробка туристичних маршрутів та облаштування місць відпочинку: «Ми фіксуємо щорічне зростання кількості туристів, а головна наша перевага поруч із географією і кліматом – це гостинні люди! Вітаю вас, будьте активними і запрошую до співпраці», – підкреслив Андрій Балонь та побажав присутнім успіхів, добробуту, реалізації найсміливіших задумів та ідей.

 

Урочистості супроводжувалися музичними та вокальними номерами вихованців Херсонського училища культури, які дарували присутнім чудовий настрій.

У Херсоні відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

По завершенню святкової програми всі бажаючи мали змогу відвідати музейні експозиції, здійснити інтерактивну екскурсію на башту Музею та неформально поспілкуватися.

  

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.