Всеукраїнська дитячо-юнацька, військово-патріотична гра «Джура» на території Національного природного парку «Джарилгацький»

Posted on Updated on

 

Протягом трьох днів, з 3 по 5 травня, в урочищі Цукури  проходив районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», завданням якого є поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій….

Юні патріоти району мали можливість проявити себе не лише у спортивних змаганнях, а й як знавці історії українського козацтва, маршових патріотичних пісень на козацьку  тематику та в творчому конкурсі. Команди продемонстрували свої знання і вміння зі стройової підготовки, навичок стрільби та вправність у подоланні уявних перешкод при виконанні «штурму» визначеної позиції. Змагалися за право бути кращими слідопитами та рятівниками, демонстрували вміння надавати невідкладну медичну допомогу.

Цікаво цьогоріч були оформлені та розкладені ройові табори. Під час «таборування» представники Національного природного парку «Джарилгацький» провели для дітей низку лекцій, на яких ознайомили з правилами поводження на території Парку та надали цікаву та змістовну інформацію про різноманіття його флори та фауни, наголосивши на небезпечних представниках тваринного світу, з якими можуть зустрітись діти під час гри.

Також для дітей було організовано низку заходів від представників Скадовського лісгоспу, військових та Служби ДСНС.

За результатами конкурсу переможцями стали:

I місце – Скадовська загальноосвітня школа №3

II місце – Опорний заклад СНВК «Академічна гімназія»

III місце – Олександрівська загальноосвітня школа

На урочистому закритті змагань нагороди вручив голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, подякувавши усім командам і організаторам за участь та проведення заходу.

То ж переможцям  змагань – рою «Сміливий вітер»» Скадовської школи № 3 бажаємо перемог та звершень вже на обласному етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

                    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.