Про підсумки Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2018»

Posted on Updated on

 

З 29 -31 травня на базі дитячого табору “Крилатий” с. Красне Скадовського р-ну проходив фестиваль серед юних натуралістів з 22 областей України, організатор Херсонський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді…

Метою фестивалю було ознайомлення юних натуралістів  з неповторними заповідними місцями Херсонщини – Олешківською пустелею та островом Джарилгач.

Програма фестивалю була дуже цікавою та насиченою: екскурсії до Національних природних Парків з експрес – курсами з фотографування, відвідування фотовиставки «Раціональне природокористування», розважальні заходи і відпочинок на морському узбережжі.

Працівники НПП “Джарилгацький” організували для юних учасників “Фото сафарі” та цікаву квест – екскурсію островом Джарилгач, під час якого діти виконували різні екологічні завдання.

Під керівництвом досвідченого фотографа Віктора Братана юні фотолюбителі з усієї України (переможці обласних етапів фестивалю) завзято фотографували різноманітний рослинний світ, тварин та неймовірні ландшафти.

За підсумками конкурсу “Фото сафарі” визначили переможців, які отримали грамоти та тематичні призи від НПП “Джарилгацький”.

  

Фестиваль пройшов на дуже високому організаційному рівні, безліч відзнак та задоволення отримали талановиті учасники закохані в природу нашої країни. Грамоти та подяки отримали і працівники НПП “Джарилгацький” за співорганізацію в проведенні фестивалю.

  

Ласкаве Чорне море, перлини нашої природи, табір відпочинку “Крилатий” справили неймовірні враження як на учасників фестивалю, так і на почесних гостей разом з членами журі.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.