НПП “Джарилгацький” на V Таврійському туристичному конгресі

Posted on Updated on

На базі кінного клубу “Grand Prix” що в с. Праві Саги Олешківського району 18 травня розпочав свою роботу щорічний туристичний Конгрес, що має на меті розвиток внутрішнього і в`їздного туризму та сприяє пошуку міжрегональних партнерів. На Конгрес було запрошено представників туристичного бізнесу, активних громадських діячів в сфері розвитку туризму та організацій, що займаються екскурсійною діяльністю… 
Окремо для фахівців туристичного супроводу та гідів – екскурсоводів проведено воркшоп за участю голови правління громадського об`єднання Всеукраїнської асоціації гідів Яніни Гаврилової, де обговорювались важливі питання щодо організації екскурсій у відповідності до міжнародних та європейських стандартів, та учасниками було представлено найпривабливіші туристичні дестинації Херсонського регіону, зокрема НПП “Джарилгацький” презентував туристичну “родзинку” – острів Джарилгач.
Своїми враженнями від головної туристичної атракції, де власне і проходив Конгрес – кінного клубу “Grand Prix”, ділимося в світлинах.

          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.