Методологія польового картування оселищ на практиці

Posted on Updated on

15-17 травня 2018 року на базі НПП «Бузький Гард», с. Мигія, Миколаївської обл. відбувся семінар на тему: Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора» . Метою семінару було підготувати методологічну базу, яка допоможе здійснити інвентаризацію оселищ Натура 2000»…

Теоретичні заняття по даній тематиці проводили експерти проекту APENA Анна Куземко та Растіслав Ласак (Словачина). Растіо поділився досвідом інвентаризації видів, методологією картування оселищ.

Всі набуті знання учасники семінару , які були поділені на 4 групи використали на польових заняттях, шляхом збору флористичних даних та їх занесення в електронну базу. На опрацьованій ділянці площею близько 500 тис.кв.м. визначено 22 біотопи оселищ, описано близько 583вищих судинних рослин, мохів та лишайників, що включені до Резолюції Бернської конвенції  для яких Україна створює Смарагдову  мережу.

Робота проведена велика та успішна. Дякую організаторам семінару та всім його учасникам за плідно проведений час. Успіхів всім у втілені даної методології  на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.