Районні змагання з краєзнавства

Posted on Updated on

19 квітня на базі Скадовської загальноосвітньої школи «Академія творчості», відбулися відкриті змагання з краєзнавства в рамках обласного зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області. У змаганнях взяли участь учні 13 шкіл району. Організатором змагань виступив  Центр дитячої та юнацької творчості.

Національний природний парк «Джарилгацький» прийняв участь в суддівському журі конкурсу «Творча майстерня». Команди представляли презентації   за темою «Скадовськ в житті відомих та видатних людей»… де презентували відомих вчених – біологів, що досліджували флору та фауну Скадовського краю, зокрема і острова Джарилгач. Перемогу отримали команди  ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Михайлівська ЗОШ та Скадовська СЗОШ «Академія творчості». Високу оцінку та спеціальну нагороду від НПП «Джарилгацький» отримала команда Михайлівської ЗОШ  за презентацію про видатного вченого – орнітолога Т .Б. Ардамацьку,  найбільш глибоко  досліджену тему, грамотно та логічно викладений матеріал.

З краєзнавчою вікториною найкраще впоралися команди Скадовської ЗОШ №3, Тарасівської ЗОШ та Скадовська СЗОШ  «Академія творчості».

У туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті кращими були: Скадовська СЗОШ  «Академія творчості», Скадовська ЗОШ №3, ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

В змаганнях Туристичної естафети найкращий результат показала Володимирівська ЗОШ, далі Скадовська СЗОШ  «Академія творчості» та ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

В загальному підсумку змагань ІІІ місце вибороли учні  Скадовської ЗОШ №3, ІІ місце ОЗ СНВК «Академічна гімназія», а переможцями стали краєзнавці Скадовської СЗОШ  «Академія творчості».

Окремо розігрувався відкритий кубок Скадовської міської ради, котрий теж отримали здобувачі освіти Скадовської СЗОШ  «Академія творчості».

Переможці змагань будуть представляти Скадовський район на обласному зльоті юних туристів – краєзнавців, який відбудеться у травні 2018 року.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.