НПП «Джарилгацький» проводить заходи до Дня охорони праці

Posted on Updated on

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці…

може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році. У цей день більше ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.
Національним природним парком «Джарилгацький» проведено ряд заходів до Дня охорони праці:

  • доведено звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом – «Захищене і здорове покоління» до всіх структурних підрозділів;
  • оновлено куточок з охорони праці;
  • проведена вікторина за темою: «Кращі знавці правил з охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки».

Важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

З цієї нагоди вітаємо всіх фахівців з охорони праці. Робота служби охорони праці має важливе значення у діяльності підприємств, установ, організацій. Щиро бажаємо всім працівникам з охорони праці натхнення та успіхів у такій значимій та дуже відповідальній справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.