Конференція «Екологічні проблеми Джарилгацької затоки»

Posted on Updated on

До Дня Довкілля у Скадовській ЗОШ “Академія творчості” відбулась екологічна конференція, де було висвітлено найголовніші проблеми екологічного стану Джарилгацької затоки, досліджені учнями школи та їх вчителями, визначено шляхи їх вирішення…

В процесі підготовки до конференції учні школи досліджували екологічні проблеми Скадовської пляжної зони, стан берегової  лінії Джарилгацької затоки в районі Центрального пляжу м. Скадовськ, дослідили вплив відсутності берегових захисних споруд на стан прибережної зони. За цими питаннями зверталися до мешканців та гостей  міста, взяли інтерв’ю у в.о. міського голови Олега Миколайовича Сокольчука.
Створення конференції мало на меті вирішення основних питань, а саме: зібрати разом за одним “столом” представників шкільного осередку екологічної варти «Дельфін» Скадовської спеціалізованої ЗОШ «Академія творчості» та громадських діячів міста.
На заході були присутні експерти: Бартчук Ірина Дмитрівна – голова Громадської ради при РДА, та районного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, Шешина Наталія Валеріївна – провідний спеціаліст з екологічної освіти НПП «Джарилгацький» та Зикова Наталія Миколаївна -представник активної громади міста.
Для вирішення цих проблем педагоги та учні нашої школи були поділені на експертні групи:
1. Екологи та географи проаналізували проблему: «Вимивання піску з пляжної зони в районі Центрального пляжу м. Скадовськ»
2. Хіміки обрали для себе проблему: «Дослідження якості морської води в районі водокористування»
3. Біологи працювали над проблемою: «Антропогенна діяльність людини в прибережній зоні затоки»
Кожна група опрацьовувала матеріали з точки зору відповідних наук, зробила висновки і запронувала заходи для вирішення даної проблеми.
В ході конференції було висловлено багато аргументів та міркувань з приводу екологічного стану Джарилгацької затоки. Найбільшу зацікавленість та дискусії серед присутніх визвали питання реконструкції та поновлення захисних споруд (бордюрів), якість води морських акваторій, близьке розміщення до пляжної зони торгівельного порту. Про що розповіли і запрошені  експерти.

Загалом засідання пройшло в гарній атмосфері дискусії: охоплено вожливі питання впливу  людської діяльності на екологічний стан Джарилгацької затоки, розглянуто шляхи вирішення цих питань. Результатом роботи конференції було опрацювання звернення до очільників влади всіх рангів та екологічних структур про необхідність поліпшення екологічного стану і подальшого розвитку приморського міста Скадовськ як дитячого курорту.

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.