Акція “Посади своє дерево!”

Posted on Updated on

17 квітня, за ініціативи Скадовсього осередку ВЕЛ, НПП “Джарилгацький” та ДП “Скадовське ДЛМГ” стартувала Всеукраїнська акція “Посади своє дерево!”…. На започаткованій минулого року “Алеї миру”, в західній частині міського пляжу, по вул. Кірова, поряд з минулорічними саджанцями висаджено ще 18 дерев берези. Як завжди активно долучилися до акції члени дитячої спілки екологічна варта Скадовськіої спеціалізованої ЗОШ І- ІІІ ст. “Академія творчості” та КП “Очисні споруди”, які забезпечили полив саджанців.
Проте, дуже прикро було побачити зламані молоді деревця, що садили минулого року, які витримали пекуче літнє сонце, прижилися…і були понівечені людьми, скоріш за все підростаючим поколінням, для яких дерево виявилось просто “палкою для розваг”.
Але, все ж сподіваємось, що завдяки нашим спільним діям, залученням саме підростаючого покоління до подібних акцій, ми не тільки збільшимо зелені насадження наших міст, а й тим самим крок за кроком, долучатимемо кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

                    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.