УВАГА – ПОЧАТОК СЕЗОНУ ТИШІ!

Posted on Updated on

Служба державної охорони Національного природного парку «Джарилгацький» повідомляє про сезон тиші з 1 квітня по 15 червня…

Служба державної охорони Національного природного парку «Джарилгацький» повідомляє, що згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» №322-VIII від 9 квітня 2015 року у ст.39 Закону України «Про тваринний світ», з 1 квітня по 15 червня починається в Україні сезон тиші – період розмноження диких тварин. В період сезону тиші, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Тварини впливають на життя рослин, є переносниками насіння. Велика кількість рослиноїдних тварин з’їдають рослини, сприяючи цим покращенню рослинного покриву. Таким чином, беручи участь у кругообігу речовин у природі, впливаючи на стан, розвиток інших її компонентів.Тварини відіграють велику роль у підтриманні динамічної рівноваги в живій природі. Життя тварин тісно пов’язане з життям рослин і тому зміни чисельності перших позначаються на загальному стані других. Різноманітні міжвидові відносини склалися і між тваринами, внаслідок чого вони всі знаходяться в залежності один від одного.

Все це говорить про велику роль, яку відіграють тварини в природних екосистемах. Тому треба берегти нашу фауну!

За порушення природоохоронного законодавства порушники будуть притягуватись до адміністративної або кримінальної відповідальності.

                                                             інженер з охорони тваринного світу,

                                                          Гусарчук О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.