Тиждень дитячого читання. ЕКОдень.

Posted on Updated on

27 березня до бібліотеки завітали вихованці зразкової художньої студії «Палітра» районного будинку культури ім. Т.Г. Шевченка разом зі своїм керівником Миколою Степановичем Бутом  та експозицією своїх робіт «Кольорові мушлі». Розмальовані мушлі рапанів, з якими працювали юні художники, надихнули бібліотекаря Марію Сергіївну Боднарюк та Наталію Валеріївну Шешину, провідного фахівця  з екологічної освіти НПП «Джарилгацький» на віртуальну екскурсію Джарилгцькою затокою…

Наталія Валеріївна розказала про унікальність флори та фауни нашої затоки, показала цікаву виставку  черепашок, які можна побачити на березі моря. Відповіла на безліч запитань, не тільки дітей, а й дорослих.

          

 

Тож найкращі роботи виставки «Кольорові мушлі» відзначили  усі разом: від керівника  студії – грамоти, від  Наталії Валеріївни на згадку закладки «Знай! Оберігай! Люби!», а Марія Сергіївна, закликавши берегти не тільки своє місто, а й країну, подарувала патріотичну символіку.

      

 

У читальній залі бібліотеки дітям презентували книжкову виставку «Морський герой!». Сучасні енциклопедії, які розкажуть про моря та океани, цікаві історії про морських мешканців для наймолодших та пригодницькі романи для підлітків.

Цей захід був настільки змістовним та цікавим, що навіть батьки найменших гостей слухали не відволікаючись. Шкода, що фотографії заходу не зможуть передати всієї атмосфери зустрічі.

Джерело: https://libraryskad.blogspot.com/2018/03/blog-post_26.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.