Про підсумки волонтерської діяльності в НПП «Джарилгацький»

Posted on

Завдяки проекту «Збереження біорізноманіття степового ландшафту в приморських НПП України», що реалізується громадською організацією «КОВИЛОВИЙ СТЕП» за сприяння  Програми малих грантів Глобального екологічного Фонду, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПМГ ГЕФ ПРООН в Україні) та за сприяння Володимира Ширяєва, Парк  цього року отримав значну матеріальну допомогу.

Придбані матеріали для виготовлення вхідних арок в місцях причалювання на о. Джарилгач, які будуть встановлені наступного року перед початком курортного сезону; матеріали на виготовлення вишки для спостережень за тваринним світом, яка вже встановлена на екологічному маршруті;

Придбано підзору трубу, що сприятиме проведенню більш якісних обліків птахів та  ратичних тварин на території Парку, а також придбано касовий апарат.

Висловлюємо щиру подяку громадській організації «Ковиловий степ», особисто Володимиру  Ширяєву за допомогу в покращенні матеріальної бази  Парку, за такий суттєвий вклад в розвиток нашої установи.

              

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.