Про підсумки волонтерської діяльності в НПП «Джарилгацький» – продовжуємо…

Posted on Updated on

Хочеться сказати кілька гарних слів та подякувати людям, які не байдужі до нашого Парку: Олексію Василюку (Національний екологічний центр України), Олегу Дудкіну (Українське товариство охорони птахів), ТОВ ” Фенікс”, ПП “Солекс” ( “ОМ -104”), ТОВ “Скадовськ – Марина”…
Олексій Василюк переймається життям нашого Парку, і вже кілька років робить багато добрих справ для пропагування установи,знаходить спонсорів, взагалі робить надзвичайно багато для охорони найбагатшого нашого надбання – унікальної і чарівної природи.
Завдяки його сприянню знято унікальний фільм про острів Джарилгач у різні пори року, Парк отримав буклети в рамках проекту «Збереження біорізноманіття степового ландшафту в приморських НПП України», що реалізується громадською організацією «КОВИЛОВИЙ СТЕП» за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного Фонду, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПМГ ГЕФ ПРООН в Україні), публікуються статті про Парк, сприяв у створенні нового сайту.
Олегу Володимировичу Дудкіну за сприяння у збереженні унікальної території Парку, впровадженням проеків та організації екологічних акцій.
Лариса Василівна Парфус надає благодійну допомогу Парку, сприяє розвитку рекреаційної діяльності, крім того є свпіворганізатором екологічних акцій на його території.
Юрій Гарійович Федорченко вже кілька курортних сезонів сприяє Праку у рекреаційній діяльності, також є свпіворганізатором екологічних акцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.