Чи мають бути дерева рекламними щитами?

Posted on Updated on

Незвичну акцію “Врятуй дерево!” організувала  працівник Парку Наталя Шешина разом з учнями Скадовської ЗОШ № 2…Літо скінчилося,  набережна нашого міста стала тихою, вільною від різних кіосків, ігрових автоматів, розкладних  торгових точок, проте залишилась ВОНА – реклама… На всьому: стовпах, будівлях, і що дуже мене дратує – на деревах. У наших підприємців хватає грошей, щоб найняти пару – трійцю людей, що так завзято розвішують рекламні листівки на всьому куди приліпиться, а особливо на дерева. Скотчом – це ще в кращому випадку, гірше, коли на канатах та провоці, яка залишається із року в рік, і в’їдається в дерево, уповільнюючи його ріст чи взагалі приводить до всихання. Але мабуть самим варварським знущанням над ДЕРЕВОМ є оті кнопки, гвіздки та ще й скоби від меблевого пістолета. Їх на одному дереві нарахувала до 30шт.

Від таких вражень захотілося щось зробити, і так, щоб не просто тихенько, а щоб вгадали ті підприємці свою рекламу  і,сподіваюсь, зробили висновки.

Поділилась своїми враженнями з членами шкільного осередку «Екологічна варта «Дельфін» Скадовської ЗОШ № 2 та запропонувала провести таку незвичну акцію «Врятуй дерево!», на що вони  погодились одразу.

Тому озброєні ножицями та плоскогубцями вирушили рятувати дерева… Але ми і не здогадувались, що того рекламного сміття буде стільки багато, що не поміститься в наші сміттєві пакети, то ж прийдеться заповнити  усі урни поряд. А далі була найбільш кропітка робота  – повисмикувати вісі скоби, гвіздки кнопки. Діти були під враженням, навіть їх не залишило байдужим таке «знущання» над деревами…

Закликаємо усіх, кому не байдуже, озирніться довкола, можливо поблизу вас росте таке дерево, жертва реклами – ВРЯТУЙТЕ ЙОГО! Невже дерева мають буди рекламними щитами?

                        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.