Вересневий бриз емоцій для бенефіціарів з Новгород – Сіверська

Posted on Updated on

Благодійний фонд ім. Василя  Знахаренка вже  другий рік втілює у життя програми з надання благодійної допомоги дітям-сиротам, дітям з обмеженими фізичними можливостями, багатодітним сім’ям, обдарованим дітям, дитячо-юнацьким спортивним закладам, учасникам антитерористичної операції та членам їх родин, членам родин військовослужбовців, загиблих у ході їх проведення, запрошуючи на відпочинок  та реабілітацію до екотабору , що розмістився на острові Джарилгач.

В ці, напрочуд теплі вересневі дні, в екотаборі 10 днів  відпочивали та навчалися усім премудростям морського  «еко відпочинку» учасники проекту  «Південь і Північ в дружнім колі» талановиті діти: колектив дитячого театрального гуртка «Сузір’я мрій», учні гімназії  ім. К. Ушинського  та гімназії №1  з м. Новгород – Сіверська Чернігівської області.

Активний відпочинок на природі: пляжний волейбол, старти на каяках Джарилгацькою затокою, екскурсії островом та чудові страви морської кухні від кухара, учасника бойових дій в зоні АТО – Сергія, вечірні посиденьки з засновниками Фонду та цікавинки про сам острів від працівника НПП «Джарилгацький»,  тісне та цікаве знайомство з  його  флорою та  фауною, сподіваємось, залишать в дитячих душах гарні спогади та  теплі почуття.  То ж з  новими силами,  бадьорими, щасливими та веселими,  набравшись здоров’я на березі лагідного Чорного моря – до  світу знань, пізнання  нового, незвіданого…

Засновникам фонду – великій та дружній сім’ї  Знахаренків, сил, наснаги та великого задоволення від такої благородної справи, а всім бенефіціарам – гарного незабутнього відпочинку.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *