Природа – туризм – здоровий спосіб життя!

Posted on Updated on

28 вересня, на території Парку, в заміському лісовому масиві, проходили змагання зі спортивного орієнтування  серед учнівської молоді, присвячені Всесвітньому Дню туризму… Вже традиційно, кожного року, гурток туристично-краєзнавчого спрямування  Центру дитячої та юнацької творчості організовує серед учнів загальноосвітніх шкіл змагання, до яких долучається і Національний природний парк «Джарилгацький». Бо природа і туризм …– невід’ємні складові в організації здорового способу життя підростаючого покоління, що є головною метою в проведенні подібних заходів.

Цьогоріч у  заході взяли участь 8 команд з загальноосвітніх шкіл міста та району. Команди змагались у вмінні орієнтуватися на місцевості, розрізняти топографічні знаки, розкладати різного типу вогнища в’язати туристичні вузли та показали непогані знання з краєзнавства. Під час «туристичної естафети» кожна команда проявила неабияку спритність та кмітливість в  розкладанні вогнища та приготуванні чаю.

В конкурсі знавців рідного краю переможцями стали команди  Тарасівської ЗОШ,  ЗОШ №3  та Краснянської ЗОШ, які отримали чудові призи – книгу «Вулиці рідного Скадовська» від автора та директора ЦДЮТ Лиховида О.М.

За загальними результатами змагань найкращий результат показала команда Скадовської ЗОШ № 3, яка й забрала найбільше нагород. Друге місце посіла команда ОЗ СНВК «Академічна гімназія», і третє місце розділили дві команди СП ЗОШ «Академія творчості» та Антонівська філія ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

Тож,  долучаймося до спортивного  туризму, як складової  активного відпочинку в гармонії з природою – це ЗДОРОВО!

                                 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.