Віртуальна екомандрівка “Диво – острів Джарилгач”

Posted on Updated on

 

22 травня, до відзначення Міжнародного Дня біологічного різноманіття, в центральній дитячій бібліотеці, для учнів 4- В класу ОЗСНВК «Академічна гімназія» організовано віртуальну екомандрівку “Диво – острів Джарилгач”. Гідом захоплюючої подорожі запросили працівника Парку -Наталію Валеріївну Шешину.
Працівники бібліотеки, в залі, розкрили тематичну інформ-парасольку – символічний острів Джарилгач, а яскраві знімки рідкісних видів флори і фауни острова знайомили з його біорізноманіттям. Інформація, яку фахівець Парку презентувала дітям, поступово проходячи по колу парасольки від знімка до знімка, викликала щире захоплення та неабиякий інтерес дітей та численні запитання.
Відеоінформація, що супроводжувала розповідь Наталії Валеріївни, зробила її ще більш цікавою і захоплюючою. Діти дізналися про види рослин і тварин, які занесені до Червоної книги України, про роботу Національного природного парку щодо їх збереження і відтворення, а на згадку отримали барвисті закладки «Знай, люби, оберігай!».Ось так звичайна парасолька допомогла здійснити захоплюючу подорож та дізнатись багато цікавого і корисного!

  

          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *