На території Парку проходила Всеукраїнська дитячо-юнацька, військово-патріотична гра «Джура»

Posted on Updated on

 

На території Національного природного парку «Джарилгацький» в місцевості Цукури Скадовського району з 03.05.17 по 05.05.17 проводився районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Джура». Учасники гри- це діти віком 15-16 років з місцевих та районних шкільних закладів.
В перший день гри відбувся конкурс на кращу пісню рою, а близько до обіду змагання «Чумацький шлях», пробіг, де за зазначеним на карті маршрутом , потрібно було дістатися однієї з пам’яток археології – кургану Цукур. Ближче по обіді учасники зайнялись таборуванням. Тут, в таборі, представник Національного природного парку «Джарилгацький», інженер з охорони тваринного світу Гусарчук О.В, провела бесіду для дітей та ознайомила з правилами поводження на території Парку.

 

Змагання продовжили вже після обіду конкурсом «Влучний стрілець» та перетягуванням канату. Закінчився перший конкурсний день посиденьками біля вогнища, в спілкуванні з воїнами АТО, волонтерами, священнослужителями.
Другого дня відбулося доволі таки важке змагання «Штурм», де діти повинні були пройти по канатам, в спеціальному спорядженні, за певний термін часу.

    

Після обіду в змаганнях «Рятівник», діти показували навички з медицини, надання першої медичної допомоги. А далі стартував творчий конкурс «У колі друзів» зі сценками та пісенними виступами. Кожного вечора суддівська команда підбивала підсумки дня та визначала переможців.
Завершальний день розпочався зі змагання «Відун», конкурсу відповідей та запитань. Після обіду були підведенні підсумки та відбулося урочисте нагородження переможців грамотами, кубками та медалями. Усі команди продемонстрували свої знання і вміння зі стройової підготовки та знання маршових патріотичних пісень козацької тематики, змагалися у подоланні уявних перешкод різними способами, виконання «штурму» визначеної позиції та удосконалювали навички стрільби.
За результатами змагань ІІІ місце виборола команда Скадовської ЗОШ № 2, ІІ місце – команда Олександрівської ЗОШ, а переможцями стали вихованці ОЗ СНВК «Академічна гімназія», які і продовжать змагання вже у обласному конкурсі. Особливою відзнакою, грамотою «За прагнення до перемоги» була відзначена команда Скадовської ЗОШ № 3.


По закінченню провели екологічний десант, прибравши територію таборування та змагань. Проведення подібних заходів сприяє формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності та любові до своєї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.