НПП “Джарилгацький” на 23-й Міжнародній туристичній виставці UITT’2017: «Україна – подорожі та туризм»

Posted on Updated on

29-31 березня 2017 року у Міжнародному  виставковому центрі проходила міжнародна туристична виставка UITT’2017: «Україна – подорожі та туризм».Серед учасників виставки були представники з різних регіонів України та світу (Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Египет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта, Палестина, Польша, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Чорногорія, Албанія, Білорусь, Греція, Ізраїль, Марокко, Словаччина, Шрі-Ланка та ін).

UITT’2017 традиційно пройшов за підтримки Всесвітньої туристичної організації і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. На офіційному відкритті були присутні Секретар Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму – Романова Анна Анатоліївна,  Директор Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку – Ліптуга Іван Леонідович, дирктор Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології і природних ресурсів – Іваненко Ігор Борисович, заступник голови Київської міської державної адміністрації – Рєзніков Олексій Юрійович та інші представники дипломатичного корпусу, таких країн як, Албанія, Болгарія, Туреччина, Білорусь, Єгипет, ОАЄ та ін.

НПП «Джарилгацький» був представлений на стенді Херсонської області. Войтович Тетяна, провідний фахівець з рекреації проводила активну роботу з популяризації НПП «Джарилгацький» та залучення туроператорів, турагентів, гостей та учасників виставки до відвідування Парку. В результаті чого, проведені телефонні переговори з організації екскурсій на території Парку, в тому числі і для іноземців.

   

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.