Cемінар-тренінг «Туристичний актив Скадовського району»

Posted on Updated on

10-12 березня 2017 року  в Скадовську проходив семінар – тренінг «Туристичний актив Скадовського району», який проводила Асоціація індустрії гостинності України (АІГУ). У якості тренерів виступали – Лієв Олександр Сергійович – голова Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністр курортів і туризму АР Крим та Гаркавенко Зоя Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова. В семінарі – тренінгу прийняла участь і представник НПП “Джарилгацький”,  провідний фахівець з рекреації Войтович Тетяна.

Програма тренінгу включала в себе отримання навичок роботи в команді та розробку туристичного продукту. В ході семінару вчилися працювати в команді та розробляли  туристичний продукт, який  буде представлено  05 квітня 2017 року на воркшопі в Києві, для майже 50 туроператорів.

НПП «Джарилгацький» до складу туристичного продукту було  включено туристично-екскурсійні  маршрути: «Джарилгацький уік-енд», «Сафарі Джарилгач» та «Маяки Джарилгача». Крім того, була налагоджена співпраця з місцевою владою та підприємцями для подальшої ефективної співпраці та розвитку парку.

За результатами семінару – тренінгу  усі учасники отримали Сертифікати  АІГУ , а також  сформовано  склад туристичного активу Скадовського району, до якого увійшла і Тетяна Войтович. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.