Чергове засідання Науково-технічної ради Парку

Posted on Updated on

 

28 лютого в приміщенні адміністрації Парку відбулось чергове засідання Науково- технічної ради.

На порядку денному засідання розглядались організаційні питання щодо діяльності Парку  згідно  затвердженого «Проекту організації території Національного природного парку «Джарилгацький», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів».

Обговорювались винесені на розгляд та погодження Плани робіт на 2017 рік з науково – технічної діяльності, освітньо-виховної роботи та рекреаційної діяльності Парку.  А також  «План заходів щодо збереження водно-болотного угіддя «Каркінітська та Джарилгацька затоки» на 2017 рік. Винесені на розгляд засідання плани   погоджені для подальшого виконання.

Значимим було питання, на виконання листа Мінприроди,   щодо визначення охоронних ділянок на території Парку для охорони та збереження рідкісних видів рослинного та тваринного світу. Науковцями запропоновано визначити як охоронну ділянку урочище “Пиндики”, на що є розроблені відповідна документація та наукове обгрунтування. За рішенням НТР документація направлена в ДП “Скадовське ДЛМГ” на погодження.

Розглянуто  проект ліміту НПП «Джарилгацький» на спецвикорстання водних біоресурсів в межах Парку на 2017 рік, згідно наукового обґрунтування та винесено рішення щодо погодження користувачам спецвикористання природних ресурсів в межах Парку , згідно поданих заяв.

Гаряче проходила дискусія щодо питання погодження лімітів ДП «Скадовське ДЛМГ» на використання природних ресурсів у межах НПП «Джарилгацький» на 2018 рік. Радою вирішено погодити проект ліміту за умови надання  ДП «Скадовське ДЛМГ» до адміністрації Парку гарантійних зобов`язань.

Розглянуто перспективи  розвитку рекреаційної діяльності на території Парку  та затверджено перелік платних послуг, які пропонує Парк  на 2017 рік. В межах господарської зони Парку погоджено  8  ділянок, запропонованих ДП «Скадовське ДЛМГ» для ведення рекреаційної діяльності.

Також винесено на розгляд питання щодо визначеня  місць для причалювання плавзасобів  в межах НПП «Джарилгацький “.  Погоджено 4 місця для  причалювання маломірних суден на острові Джарилгач (р-н Джарилгацького маяка, коса Синя, коса Глибока, коса Левкіна) з певними  вимогами щодо їх облаштування.

Наталя Шешина,

секретар НТР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.