Допомагаємо птахам…

Posted on Updated on

 

Цьогоріч зима  надовго затрималася і в нашому  піденному місті. Засніжило, довкола все біле як в казці. Краса, але для пташок справжня біда- настав голод та холод. Великі зграї шпаків атакують виноградники та кущі ялівцю в пошуках хоч якоїсь поживи. Та не всім їм вдається пережити цей час, багато просто замерзають…

Вже зрання шугають туди- сюди синички, зарянки, горобці, зяблики, дрозди, горлиці та голуби в пошуках їжі. Щоб хоч якось переждати пташкам цю важку пору, доки зійде сніг, ми вже другий рік поспіль розвішуємо годівнички в прилеглій парковій зоні. Примітивні годівниці з палстикових пляшок та пакетів з під соку до вподоби пернатим. Регулярно проходимо та підсипаємо туди корм та розсипаємо зерно по-під кущами.

Тому ще раз закликаємо усіх вас – допоможіть пташкам у цю скрутну хвилину, не залишайте їх на одинці з бідою. Для цього не потрібно багато – просто, хоча б, шматочок висушеного за ніч на батареї хліба, розкришіть в парку під деревами та кущами, та розсипте маленьку жменьку зернят чи соняху – вони Вам будуть дуже вдячні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.